بازی و آموزش بهداشت فردی به کودکان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تاریخ انتشار:
نظرات: بدون دیدگاه
امتیاز:
0
(0)

آموزش بهداشت فردی به کودکان

بازی و آموزش بهداشت فردی به کودکان از مجموعه بازی هاییست که برای آموزش مفاهیم اجتماعی و افزایش مهارت های فردی در اپلیکیشن پاپایو طراحی شده است.

دیگر بازی های این مجموعه:

  • بازی داستان های قرآنی
  • بازی مقررات راهنمایی و رانندگی

سناریوی بازی:

کودک در این بازی باید به پاپایو کمک کند تا مسواک بزند. دست راهنما راهنمایی میکند که خمیر دندان را بگیر و روی مسواک بریز. با گرفتن خمیر دندان و بردن آن روی مسواک مقداری خمیر دندان روی مسواک میریزد. بعد از آن دست راهنما نشان میدهد که مسواک را بگیرد و روی دندان هایش به شکل صحیح بزند. با کشیدن مسواک روی دندان ، کودک میبیند که دندان ها تمیز می شوند.

 

دانلود اپلیکیشن پاپایو

بازی و آموزش بهداشت فردی به کودکان : بهداشت مو

در این بازی کودک باید به دوست پاپایو کمک کند که موهایش را مرتب کند. ابزار بازی شانه ، آبپاش و قیچی هستند که دست راهنما نشان میدهد که کودک باید با آبپاش روی موهای دوست پاپایو آب بپاشد.

بعد از آن، دست راهنما نشان میدهد که کودک باید شانه را بردارد و روی موهای دوست پاپایو بکشد.

وقتی کودک شانه را روی موهای دوست پاپایو میکشد، موهایش مرتب می شود.

بهداشت بدن و لباس

در این قسمت بازی دوست پاپایو در کنار ماشین لباسشویی ایستاده و کودک باید به او کمک کند تا لباس های کثیف را از داخل سبد انتخاب کند و در لباسشویی قرار دهد. بعد دکمه ی روشن شدن ماشین لباسشویی فعال میشود. با زدن روی آن ماشین شروع به کار میکند. بعد از چند ثانیه لباس ها شسته میشود. بعد دست راهنما به کودک نشان میدهد که کودک باید بعد از شسته شدن لباس ها آنها را روی بند رخت پهن کند.

 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برروی یکی از ستاره‌ها کلیک کنید!

میانگین نمرات 0 / 5. تعداد رای‌ها: 0

اولین فردی باشید که به این مطلب نمره می‌دهد!

دیدگاهتان را بنویسید