بازی کشتن ویروس های کرونا در پاپایو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تاریخ انتشار:
نظرات: بدون دیدگاه
امتیاز:
0
(0)

بازی کشتن ویروس برای سرگرمی کودکان

بازی کشتن ویروس های کرونا یک سرگرمی در اپلیکیشن بازی آموزشی پاپایو است که برای افزایش مهارت سرعت تصمیم گیری کودک طراحی شده است.

دیگر بازی های این مجموعه:

بازی و سرگرمی پازل
بازی و سرگرمی ماشین بازی
بازی و سرگرمی داستان های قرآنی

سناریوی بازی:

در صفحه اول بازی، فضای خانه را میبینیم که با آمدن صدای عطسه ویروس ها یا باکتری ها ( کرونا ) وارد صفحه بازی می شوند. کودک باید با ضربه زدن روی آن ها، ویروس های کرونا را از بین ببرد. با از بین بردن نصف ویروس ها و باکتری هایی که در خانه هستند، بازی با موفقیت تمام می شود. بازی کشتن ویروس های کرونا یک بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده برای سنین سه تا پنج سال است . ‏در بازی مقابله با کرونا کودک باید ویروس ها را به دام بیندازد و نابودشان کند. ‏در صورت تکثیر ویروس ها کار برای کودک سخت تر می شود و دقت بیشتری نیاز دارد تا محیط را پاکسازی کند.

 

دانلود اپلیکیشن پاپایو

 

مهارت هایی که بازی کشتن ویروس کرونا در کودک تقویت می کند:

  • تقویت مهارت تصمیم گیری در کودکان
  • تقویت مهارت حافظه و قدرت دیداری
  • تقویت هماهنگی حرکت چشم و دست کودک

مهارت سرعت تصمیم گیری در کودکان

آموزش مهارت تصمیم گیری کودکان تاثیر خیلی زیادی در آینده کودک دارد. کودکان نسبت به سن و رشدشان در تصمیم گیری مهارت پیدا می کنند و باید تصمیمات زیادی را بگیرند. اگر به آن‌ها فرصت دهید تا ریسک کنند و در فضای تصمیم گیری قرار بگیرند حتماً می‌توانند در بسیاری از مسائل تصمیمات درستی بگیرند . کودکان به مرور یاد میگیرند که هر تصمیمی در زندگی آنها نتیجه ای خواهد داشت.

بسیاری از والدین خودشان همه مشکلات کودکشان را حل می کنند. اگر شما هم بخواهید راه حل همیشگی برای مشکلات کودک خود باشید، در حق او ظلم کرده اید. با ادامه این روند شما قدرت حل مشکل و تصمیم گیری را از کودک میگیرید و او را برای همیشه فردی وابسته خواهید کرد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برروی یکی از ستاره‌ها کلیک کنید!

میانگین نمرات 0 / 5. تعداد رای‌ها: 0

اولین فردی باشید که به این مطلب نمره می‌دهد!

دیدگاهتان را بنویسید