ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تاریخ انتشار:
نظرات: بدون دیدگاه
امتیاز:
0
(0)

آموزش ساخت کاردستی برای کودکان

ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی کمی ذوق و سلیقه میخواهد و کمی هم وسایل ساده. در این مطلب میخواهیم به شما کاردستی هایی را نشان دهیم که میتوانید با وسایل دور ریختنی در خانه تان درست کنید.

مزایای ساخت کاردستی :

شما میتوانید همراه کودکان با وسایل ساده کاردستی درست کنید و همراه با کاردستی مفاهیم مهمی را به کودک آموزش دهید. درست کردن کاردستی قدرت تخیل کودک را افزایش می دهد. او را بارنگ ها و کاربرد وسایلی مثل چسب و قیچی و… آشنا می کند. ساخت کاردستی با مواد دور ریختنی می تواند فرهنگ صرفه جویی را نیز به کودک آموزش دهد.

ساخت کاردستی معمولا نیاز به استفاده از دست ها و ذهن به طور هماهنگ دارند. انجام این دو در کنار یکدیگر باعث می شود که فرزند شما بتواند در ذهن و دست خود هماهنگی ایجاد کند.

 

دانلود اپلیکیشن پاپایو

 

ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی

کاردستی موقعیت عالی را برای کودکان به وجود می آورد تا بتوانند هیجانات مختلف را تجربه کنند که تابه حال درکی از آن ها نداشته بودند. زمانی که خلاقیت کودکان بالا میرود، کم کم اعتماد بنفسش برای قرار گرفتن را در جامعه هم بیشتر می شود و  می توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند. کودکان به طور ذاتی کنجکاو هستند، و ساخت کاردستی حس کنجکاوی آنها را ارضا می کند.

منبع: بیتوته

این مطلب چقدر مفید بود؟

برروی یکی از ستاره‌ها کلیک کنید!

میانگین نمرات 0 / 5. تعداد رای‌ها: 0

اولین فردی باشید که به این مطلب نمره می‌دهد!

دیدگاهتان را بنویسید