آشنایی با حیوانات با اپلیکیشن پاپایو

آشنایی با حیوانات با اپلیکیشن پاپایو
زمان مطالعه : 2 دقیقه
تاریخ انتشار:
نظرات: 3 دیدگاه
امتیاز:
0
(0)

آشنایی با حیوانات و جغرافیا برای کودکان

مهارت آشنایی با حیوانات: این بازی از مجموعه بازی هاییست که برای آموزش جغرافیا به کودک و افزایش مهارت آشنایی با حیوانات در اپلیکیشن پاپایو طراحی شده است.

دیگر بازی های این مجموعه:

  • آشنایی با حیوانات
  • آشنایی با گلها
  • آشنایی با شهر ها

سناریو بازی:

مهارت آشنایی با حیوانات : پاپایو با دوستانش به گردش علمی میره و طی این گردش علمی با چیز‌های زیادی آشنا میشه. پاپایو و دوستش به گردش میروند تا حیوانات را بشناسند. پاپایو عاشق عکاسی است و به هر جایی که میرسه عکس میگیرد. راوی بازی در ابتدا توضیحی در مورد مکانی که پاپایو و دوستانش به گردش در آنجا رفتند می دهد.سپس تصویر، شبیه سازی شده تصویری است که از دوربین دیده می شود به کوک نشان داده می شود. در دوربین مکان مورد نظر دیده می شود به طور مثال جنگل ، در جنگل و در کنار درخت ها حیوان مورد نظر به طور مثال دارکوب است. در این زمان دکمه ای در تصویر است که کودک به آن ضربه می زند تا عکس گرفته شود. بعد از عکس گرفتن، تصویر عکس گرفته شده نشان داده می شود و در مورد حیوانی که در آن است توضیحاتی داده می شود.بعد از توضیحات در مورد حیوان ، فعالیتی که حیوان در طول روز انجام داده می شود به صورت یک بازی کوچک نشان داده می شود و کاربر با تعامل در بازی به حیوان کمک میکند تا فعالیت را در روز انجام دهد.


مهارت هایی که بازی “ آشنایی با حیوانات ” در کودک تقویت میکند:

  • آشنایی کودک با محیط اطرافش
  • تقویت مهارت هماهنگی چشم و دست
  • تقویت حافظه کودک
  • آشنایی کودک با حیوانات و محیط زیست
  • تقویت قدرت تصمیم گیری کودک

 

مهارت آشنایی با حیوانات : آشنا شدن كودك با محیط زندگی خود یك ضرورت بسیار مهم است. آموزش این مهارت را باید از دوران کودکی شروع کنید.
با آنکه دانش جغرافی در سرزمین ما و در برنامه های آموزشی هنوز به خوبی جا نیفتاده است. اما بیش از هر علم دیگری میتواند در این روند به والدین و مراقبان كودك یاری برساند. علم جغرافیا فقط در حیطه ی آشنایی با یك سری نام كوه ها، دریاها و یا پایتخت ها نیست. بلكه دانش آشنایی با محیط زندگی و انطباق بهتر با محیط و شیوه های تغییر آن برای یك زندگی بهتر است.
دانش مهارت جغرافیا به كودك كمك میكند تا محیط پیرامون خود را بهتر بشناسند. کودک امكانات خود را شناسایی می كند و تسلط بهتری در استفاده و یا تغییر این امكانات خواهد داشت. مهم تر این كه قدرت تصمیم گیری او برای یك زندگی بهتر ارتقاء پیدا می كند.

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برروی یکی از ستاره‌ها کلیک کنید!

میانگین نمرات 0 / 5. تعداد رای‌ها: 0

اولین فردی باشید که به این مطلب نمره می‌دهد!

3 دیدگاه دربارهٔ «آشنایی با حیوانات با اپلیکیشن پاپایو»

دیدگاهتان را بنویسید